Slovensky  


Elektrický gril Teppan Yaki 15


5.890,00 €


Elektrický gril Teppan Yaki 15 mobilný má tri ohrevné zóny po 3 kW.
Okolo sa posadí až 10 ľudí.

Hmotnosť: 225 kg
Pracovná teplota: do 280°C
Rozmery grilovacej dosky: 1200 x 550 mm
Príkon: 9000 W - 400 V
Rozmery: 1440 x 770 x 850 mm

Štýlová kuchyňa Teppan Yaki pochádza z Japonska, ale skutočnú popularitu našla najmä v USA. Názov znamená grilovanie na oceľovej doske.

Príprava jedla sa deje priamo pred očami hladošov, ktorým tu kuchár prevedie show, kde vymýšľa stále nové variácie a triky. Žongluje s náradím, hádže si chvost krevety do vrecka na košeli, prihrá vám kúsky kreviet rovno do úst, chytá vajcia do čiapky, vyhodí ich do vzduchu a rozsekne špachtľou, alebo zaranžuje cibuľové krúžky do sopky, z ktorej srší oheň.

Najčastejšie sa tu používa hovädzie mäso, krevety, mušle, homáre, kurence, vajcia a rôzna miešaná zelenina. Samozrejme rezance a kapustu s prúžkami mäsa pripravené na rastlinnom oleji alebo živočíšnom tuku. Ako prílohu dostanete mladé fazuľky, tekvičky, cesnakové čipsy, či praženú ryžu. Ku všetkému je po ruke kvalitná sójová omáčka.

V Amerike preslávila tento štýl stolovania sieť reštaurácií Benihana. Často stretnete aj názov Hibachi. Hibachi však používa drevené uhlie, alebo nekrytý plynový plameň.
  • Kód: TP-15E
  • 3 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 26. september 2013.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 5 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: