Slovensky  
Konvektomat UNOX XV 593
2.510,00 €  2.333,00 €
Ušetríte: 177,00 € z ceny


Regenerácia Vašich zmäkčovačov


16,00 €


Regenerácia Vašich zmäkčovačov.
Asi už málokto dnes nevie, že pre bezchybné fungovanie
  • výrobníka ľadu;
  • umývačky riadu;
  • konvektomatu;
  • kávovaru, a iných
je potrebné používať zmäkčenú vodu, teda zapojiť k prívodu vody zariadenie odstraňujúce minerály, najmä vápnik, ktorého usadeniny dokážu vážne poškodiť čerpadlá, ventily, špirály a ďalšie diely gastro - zariadení.
Avšak obsluhujúci personál v mnohých prevádzkach buď nie je dostatočne vyškolený, alebo ešte častejšie nie je motivovaný k tomu, aby pravidelne regeneroval manuálne zmäkčovače vody. Dokonca ani automatický zmäkčovač vody Vám nepomáha, ak doň zabudnete nasypať tabletovanú soľ. Majiteľovi tak môže vzniknúť problém neuznanej reklamácie poškodeného zariadenia s ohľadom na nedodržanie základnej údržby zariadenia.

Naši technici túto pravidelnú službu pre Vás spoľahlivo zabezpečia: Zmerajú u Vás tvrdosť vody a pravidelne zregenerujú Váš zmäkčovač. Spoľahlivo, s minimálnymi nákladmi. Zatiaľ len pre Bratislavu a okolie + Partizánske a okolie.

Podľa potreby zabezpečíme kryštalickú či tabletovanú soľ, do zmäkčovača náhradné diely a všetky, aj špeciálne druhy katexu. Takisto kvalitnú chémiu do Vašej umývačky riadu. To všetko v najlepších cenách.

Uvedená cena regenerácie je stanovená za jednu návštevu vrátane cestovného a materiálu.
Volajte, prosím tel. č. 0905 638 748
  • 3 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 17. január 2011.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 8 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: