Make your business better.


Vážení, nedá sa inak - odporúčame Vám krásny vinársky zážitok - v Svätom Juri otvorili 12. apríla 2012 unikátnu vinotéku ViNOCENTRUM, kde sú sústredené vína svätojurských vinárov, zapájajúcich sa do podujatí na Malokarpatskej vínnej ceste.
ViNOCENTRUM je jedinečný projekt, ktorý má ambíciu podporovať a propagovať svätojurské vinohradníctvo a vinárstvo v úzkej spolupráci so Svätojurským vinohradníckym spolkom, mestom Svätý Jur a združením Malokarpatská vínna cesta.
Ide o akési „vínne infocentrum“ s možnosťou degustácie vybraných svätojurských vín. Pravidelné tématické ochutnávky priblížia verejnosti jednotlivé odrody, typy vína a majstrov vinárov.
Aj podľa nás patria k špičke v Európe. Bohuš Pajer, Miro Reingraber, Chowaniec & Krajčírovič, Kautzovská pivnica a ďalší sa majú čím pochváliť! Určite sa zastavte ochutnať. Skvelá káva Pressburg Coffee (objednajte TU), syry a vynikajúca štrúdľa na zahryznutie a tiež WiFi sú samozrejmosťou, no málokde si môžete pri vínku zalistovať vo vinohradníckej a vinárskej literatúre a časopisoch. Tak, priatelia dobrého vína, to najlepšie z pivníc Svätého Jura je konečne na jednom mieste a počas celého roka!

Nájdu sa takí, ktorí dostanú 2 fľaše vynikajúceho vína ZADARMO? Čítajte TU.

Viac o vinotéke sa dočítate tu: http://vinocentrum.sk/

Tento produkt bol pridaný dňa 30. november 2012.

Všetky ceny v našej ponuke sú orientačné (bez DPH a bez poplatkov za dopravu)
a budú upresnené dohodou pri uzatvorení obchodu.
Copyright © 2022 GASTROAUKCIE. Powered by Zen Cart Translated by PeterB ~ WEB&More Martin Brix
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: