Slovensky  


Univerzálny robot Kitchen Aid Profi 5KPM5 biely


624,10 €


Kuchynský robot Profi 5KPM5 
je vybavený veľmi výkonným motorom s 10 rýchlosťami. Priamy pohon konštruovaný ozubenými kolesami namiesto bežného remeňa zabezpečuje vyššiu účinnosť.                  Všetky ceny sú tu uvedené bez d.p.h..

Roboty KitchenAid pracujú pri rôznych záťažových podmienkach na nižších výkonoch než bežné roboty. Dôsledkom je dlhšia životnosť motora.

Celokovová konštrukcia, hmotnosť 12,3 kg a protišmyková gumová podložka robota zabezpečujú jeho stabilitu za akýchkoľvek pracovných podmienok a na každom povrchu.

Roboty KitchenAid využívajú planetárny systém mixovania. Činnosť robota je rotačná a navyše se rotačne pohybuje tak šľehacia metla, ako aj hnetací hák alebo plochá lopatka od stredu až po okraj celej misy. Vďaka tomu sú prísady miešané rýchlo, rovnomerne a dôkladne.

Do multifunkčného miesta robota možno upevniť širokú paletu voliteľného príslušenstva, vďaka ktorému môžete s robotom strúhať, krájať, lisovať, mlieť a ešte oveľa viac.

K jeho štandardnému vybaveniu patrí hnetací hák (K5ADH), plochá lopatka (K5AB) a šľahacia metla (K5AWW) a nalievací kryt (KN1PS /predtým KPS2CL).

Súčasťou je tiež nerezová misa s objemom 4,83 litra (K5ASBP) a to na mixovanie až do hmotnosti 1,2 kg múky (cca 2,25 kg cesta).

Všetko toto príslušenstvo je ľahko vymeniteľné a umývateľné v umývačke riadu.

K dodaniu je tiež vo farbe "kráľovská červená".

Technické parametre:
Výkon: 325 W
Napätie: 230-240 V / 50-60 Hz
Počet otáčok /min.: 58-220 / rýchlosť 1-10
Max. kapacita: 1,2 kg múky
Dĺžka kábla: 122 cm
Rozmery: (v x š x h): 41,1 x 24,6 x 33,8 cm
Rozmery balenia (v x š x h): 49 x 30,5 x 39 cm
Hmotnosť výrobku: 12,3 kg
Hmotnosť balenia: 13 kg

Dodacia doba: 3 pracovné dni
Záručná doba: 24 mesiacov
  • 6 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 24. január 2012.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 9 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: