Slovensky  


Kávovar Espreso KitchenAid Artisan 5KPES100 mandľová


707,50 €


Kávovar Espreso KitchenAid Artisan 5KPES100 mandľová farba.
Tento prístroj môžete dobre používať tak s kávou v papierových pod-filtroch, ako aj s čerstvo zomletou.  Cena je tu uvedená bez d.p.h..

Oddelené bojlery na prípravu kávy a na šľahanie mlieka zabezpečujú optimálnu teplotu pre varenie aj pre výrobu bohatej pary a robia váš kávovar "vždy pripravený".
Stroj nemá pripojenie k vodovodnej sieti, odporúčame používať filtrovanú vodu, káva je tak aj chutnejšia. Nech sa páči, vyskúšajte našu kávu, dovezenú zo svetoznámych plantáží, praženú už 15 rokov na Slovensku - Pressburg coffee - náš darček pre vás!

Nerezovým ramenom pre prípravu mliečnej peny môžete horizontálne aj vertikálne otáčať pre ľahšiu manipuláciu. Špeciálna tryska optimálne našľahá mlieko. Pomocou tohto prístroja uvaríte vynikajúce espresso, capuccino, našľaháte mlieko alebo pripravíte čaj.
Prístroj má krásne "budíky" pre kontrolu teploty a navrchu si nahrejete až 6 šáločiek.

Na výber sú ďalšie 3 farby - kráľovská červená, čierna, šedá metalíza.

Technické parametre:
Tlak v páke: 15 BAR
Prípojka: max. 1300 W - 220 V
Rozmery (v x š x h): 40,1 x 30,7 x 31,8 cm
Hmotnosť: 13,3 kg
  • 4 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 24. január 2012.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 8 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: