Slovensky  


Káva Garuka Rwanda, 500 g zrnková


12,00 €


Káva Garuka Rwanda, 500 g zrnková
100% Bourbon Arabica, 1. trieda odrodovej kávy v BiO kvalite

Chuťový profil: Chuť tejto výberovej kávy pripomína tmavú čokoládu, korenie a zrelé ovocie, je príjemne sladká, s nezameniteľným aromatickým telom a takmer nebadateľnou aciditou.
Garuka sa praží v štyroch stupňoch - light medium, medium, full city, dark - vyberte si.
Upražené kávové zrná sa ihneď po pražení balia do obalu a distribuujú zákazníkom, čo zaručuje absolútnu sviežosť. Káva má neodmysliteľnú krému a jej chuť je veľmi príjemná, čokoládová s jemnou kakaovo-horkou dochuťou.

Výberových káv ako Garuka je len 5% z celkovej svetovej produkcie kávy.
Pestuje sa v oblasti jazera Kivu na západe Rwandy. Táto oblasť sa vyznačuje unikátnymi klimatickými podmienkami, na živiny bohatou vulkanickou pôdou a nadmorskou výškou až 1800 m. n. m., čo vytvára natoľko špecifické podmienky, že rwandské kávy radí k najlepším kávam na svete.
  • 80 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 01. november 2014.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 9 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: