Slovensky  


Mini kávovar Velox Travel Bertone 4020


80,00 €


Mini kávovar Velox Bertone, model 4020 na prípravu 2 porcií - verzia do auta.
Výnimočný Bertone dizajn so šálkou naspodu.
Užite si dokonale pripravenú espresso kávu doma, v kancelárii alebo na cestách kdekoľvek na svete. Tento neuveriteľne jednoduchý prenosný elektrický mini kávovar Velox (na spôsob "koťogo") má telo a filtračný kôš z nerezovej ocele a obal zo špeciálneho plastu. Pozrite si TU .
Príprava espresso kávy je veľmi jednoduchá, stačí pridať vodu a mletú kávu, potom kávovar pripojíte do 12 V zásuvky v aute alebo na lodi.

Systém je rovnaký ako dobre známy hrnček "koťogo", akurát tu si vystačíte bez sporáka. Stačí elektrická prípojka. Káva sa pripravuje pretlačením vody pod tlakom cez kávu vo filtri, nie prekvapkávaním. Natečie priamo do šálky, ktorá je súčasťou kávovaru.
Taliansky výrobca počas takmer 100 rokov zdokonalil kávovar Velox espresso tak, aby bol vašim kompaktným a plne postačujúcim spoločníkom na cestách!

Súčasťou balenia je obal vo farbe kávovaru.
Farba plastu: antracitová, žltá, červená, modrá
Prípojka: 12 V / 80 - 240 W
Rozmery: 95 x 200 mm

Na objednávku sú dostupné aj modely na prípravu kávy v poduškách.
  • 14 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 29. august 2014.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 11 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: