Slovensky  


Mini kávovar Velox 9007


74,90 €


Mini kávovar Velox, model 9007 na prípravu 4 porcií.

Užite si dokonale pripravenú espresso kávu doma, v kancelárii alebo na cestách kdekoľvek na svete. Tento neuveriteľne jednoduchý prenosný elektrický mini kávovar Velox má telo a filtračný kôš z nerezovej ocele a vrch a dno z robustného ABS plastu.
Príprava espresso kávy je veľmi jednoduchá, stačí pridať vodu a mletú kávu, potom kávovar pripojíte do štandardnej 110 V až 240 V zásuvky.

Systém je rovnaký ako dobre známy hrnček "koťogo", akurát tu si vystačíte bez sporáka. Stačí elektrická prípojka. Káva sa pripravuje pretlačením vody pod tlakom cez kávu vo filtri, nie prekvapkávaním.
Taliansky výrobca počas takmer 100 rokov zdokonalil kávovar Velox espresso tak, aby bol vašim kompaktným a plne postačujúcim spoločníkom na cestách!

Farba plastu: čierna, červená
Prípojka: 110 - 240 V / 135 - 190 W
Rozmery: 140 x 210 mm

Na objednávku sú dostupné aj modely na prípravu kávy v poduškách.
  • 9 ks na sklade

Be the first to write a review.  Write a Review.

Tento produkt bol pridaný dňa 29. august 2014.ReklamaVýnimočná káva priamo od farmárov

Napíšte priateľom

 
Informujte priateľov o tomto tovare

Jazyk

Slovensky  

Kto je online?

Práve tu sú 9 návštevníci online.
Prosíme o strpenie dočasných chybičiek krásy tu na stránke. Súvisia s prerábkou dizajnu e-shopu. Vďaka za váš záujem. Budeme radi, ak nám napíšete e-mail na obchod et gastroaukcie.sk > > > > Všetky ceny v e-shope sú uvedené bez d.p.h. > > > Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií: